Hizmetlerimiz

Yılmaz Alabalık Türkiye'de triploid yumurta üreten ilk işletmedir. Kısırlaştırmada en son teknolojiyi kullanıyoruz, mühendisimiz kontrolünde yumurtaların gelişimi ve sağlığı sürekli kontrol edilmektedir.
Müşterilerimize 2 farklı yumurta sunmaktayız, triploid (kısır) yumurta ve dişileştirilmiş yumurta. Gözlenmiş yumurtaları patlamaya 3-4 gün kalınca göndermekteyiz, yumurtaların patlayana kadarki fire oranı sadece %1'dir.

Dişileştirme ve kısırlaştırmada (triploid) %99 başarı elde edildi. Boylama, balığın gelişimi ve yemden tasarruf için idealdir. 1 gr yavrular için 2 ay, 5 gr ve daha alt gramaj yavrular için 3 ay önceden sipariş vermeniz, size ürün garantisi oluşturur. Daha alt gramajlar taleplere göre değerlendirilecektir.

Kolesterolü dengeleyici, Omega 3 ve yağ asidi bakımından zengin bir besin kaynağı olan lezzetli ve birinci sınıf sofralık somon ürünlerimiz.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Triploid (kısır) alabalık, yavru alabalık ve gözlenmiş alabalık yumurtası ihtiyaçlarınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...