Hakkımızda

1986'dan günümüze

Triploid yavru ve gözlenmiş yumurta üretim yolculuğumuz...


Yılmaz Alabalık 1986’da Necdet Yılmaz tarafından Sivas’ın Gürün ilçesinde kurulan ilk tesistir. Balık yetiştirmek için girdiğimiz bu yolda, yenilikçi düşüncelerin ve müşteri memnuniyetinin getirmiş olduğu büyüme ile şu anda Yılmaz Alabalık markalaşma yolunda büyük adımlar atmış ve sizlere en iyi hizmeti en ucuza sunmak için çalışmaya devam etmektedir.

Yeni kuracağımız işletme ile alabalık sektöründe triploid (kısırlaştırılmış) alabalık, yavru alabalık, gözlenmiş alabalık yumurtası üretim potansiyelini 40 milyona çıkaracaktır. Yılmaz Alabalığı bu günlere taşıyan değerli müşterilerine sonsuz teşekkürler sunar, hayırlı işler bol kazançlar dileriz.


Tesis Hizmetlerimiz


Alabalık Yumurtası

Özel tesisimizde ürettiğimiz, gözlenmiş %99 triploid (kısırlaştırılmış) alabalık yumurtası.


Yavru
Alabalık

Triploid (kısırlaştırılmış) alabalık yavrusu. Bu yöntemle kısırlaştırmada %99 başarı elde edilmiştir.


Triploid
Alabalık

Triploid (Kısırlaştırılmış) sofralık somonlarımız ile lezzeti ve kaliteyi bir arada sunuyoruz.

Alabalık tesisimiz...

Üretim kapasitemiz 10 milyon yavru ve 5 milyonun üzerinde yumurta...


Tesisimiz yılın 12 ayı her 7 günde bir balık sağımı yapmaktadır. İşletmemiz henüz Türkiye'de pek bilinmeyen kısır alabalık yumurtasının üretimini başlatmış bulunmaktadır. Genetik seçim programı, yem dönüşüm, yumurtadan çıkış, pazarlanabilirliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu sayede hem balıktaki lezzet farkı hemde yem tüketiminizde %20 oranında kar etmenizi sağlıyoruz, özellikle somon üretiminiz için ideal bir üründür.

Tesisimizin yıllık kapasitemiz 10 milyon yavru ve 5 milyon yumurtadır, bünyesine katacağı yeni tesisle kapasitesini 40 milyon adet'e çıkaracaktır. Bünyesinde 1 mühendis 8 personeliyle hizmet sunmaktadır.

Kalite Yönetimi

Vizyonumuz

Yılmaz Alabalık müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini optimum düzeye çıkarmak için kalite yönetimi uygulamaktadır. Faaliyet gösterdiği alabalık sektöründe, nitelikli ve değişime uyum sağlama becerisine sahip insan gücüyle, çevreye duyarlı üretim tarzıyla, bilinen ve referans gösterilen kalitesiyle pazarda yerini belirleyen, güvenilir ve deneyimli bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Triploid (kısırlaştırılmış) alabalık, yavru alabalık ve gözlenmiş alabalık yumurtası ihtiyaçlarınızla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...